Haber Detayı
2023-07-11 17:54
Zeray’dan mega proje: Grande Anatolia…

Gayrimenkul sektörünün etkin firmalarından Zeray, 2023 yılında da inşaat sektörüne damga vuracak önemli projeleri ardı ardına başlatarak dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor.

<...
Zeray’dan mega proje: Grande Anatolia…

Gayrimenkul sektörünün etkin firmalarından Zeray, 2023 yılında da inşaat sektörüne damga vuracak önemli projeleri ardı ardına başlatarak dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor.

Bu yıl içinde Zeray Country Akmeşe, Harmony City, MiracleGarden ve NextCapital gibi tema ve marka içeren projelerine başlayan Zeray, şimdi de Marmara’nın en değerli konut projelerinden Zeray Grande Anatolia projesine hazırlanıyor.

Zeray İnşaat, İstanbul'un çevresinde bulunan, yaklaşık 2500 konutluk Zeray Grande Anatolia ile yaşam ve yatırım fırsatını Marmara’nın doğusuna taşıyor.

 

Marmara’nın en büyük konut projelerinden

Zeray, şirketinin kurumsal yapısı ve ürettikleri özgün mimariye sahip nitelikli projeleriyle sektörün çıtasını da yükseltmek istiyor.  Zeray yeni istihdamlar yaratarak Türkiye’nin farklı bölgelerinde mimari ve sosyal donatılarıyla ön plana çıkan temalı konut projeleri geliştirmeye tüm hızıyla devam ediyor.

Zeray Grande Anatolia’yı, Kocaeli’nin İstanbul’a komşu olan lokasyon avantajı sunan ilçesi Çayırova’da hayata geçireceklerini söyleyen Zeray Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Aytül Ayhan, projenin sektöre yeni bir vizyon katacağını belirtti. Ayhan, “Özellikle tasarımıyla ses getirecek bu proje bugüne kadar ezberleri bozduğumuz gibi yine çok nitelikli ve çok donanımlı özel bir proje olacak. Projede ihtişam hissi uyandıran lüks donatılar, Zeray zarafeti ve mimari çizgisiyle buluşacak” dedi.

Projelerini üretirken arsa seçiminden, mimari tasarımına uzanan her süreci dünya mimari ekollerini yakından takip ederek, uluslararası arenada taktir gören, vizyon sahibi tasarımlarla oluşturduklarını dile getiren Ayhan, yaklaşık 2500 adet, tek etapta gerçekleşecek olan, iddialı bir konut sayısına sahip mega proje ‘Zeray Grande Anatolia’ ile adeta yeni bir yaşam merkezi kuracaklarını 15 Temmuz itibarıyla da ön satış ve proje katılım sürecine başlayacaklarını belirtti

 

Lokasyon avantajıyla dikkat çekiyor

Zeray Grande Anatolia, gerek İstanbul gerek Kocaeli için özellikle orta ve üst düzey segmentin gözdesi olacak bir konumda bulunuyor. Projenin İstanbul'u kuşatan bu eşsiz konumu, hem yaşamak isteyenler hem de yatırımcılar için cazip bir fırsat sunuyor. Bölgenin yaşam ve yatırım potansiyelini yükseltme mottosuyla ve adeta iki şehri kucaklayan muhteşem konumuyla geniş bir kitleye hitap edecek proje için Zeray İnşaat, bütün ekibi ile yoğun bir şekilde çalışıyor. Zeray İnşaat'ın uzmanlığı ve titiz çalışmasıyla hayata geçirilecek Zeray Grande Anatolia, İstanbul ve Kocaeli’nin yanı başında yaşamak ve yatırım yapmak isteyenlere benzersiz bir fırsat sunuyor. Yaşamın ve yatırımın kapılarını Marmara’nın doğusunda aşıklar tepesinde aralamak isteyenler, Zeray Grande Anatolia'ya şimdiden büyük ilgi gösteriyor.

15. yılında, 47. projesine imza atacak olan Zeray, yıl sonuna kadar proje sayısını 50’ye ulaştırmanın hesaplarını yapıyor.

 

Etiketler: Zeray’dan mega proje: Grande Anatolia, emlak piyasası, inşaat, yapı, Zeray inşaat