Haber Detayı
2023-08-04 20:24
CryptoKTV ile sektör paydaşları bir araya geldi...

Medya ve kripto para birimlerini sorunsuz ve kullanıcı odaklı bir şekilde buluşturarak, kripto içerik için tek duraklı bir hedef sunan CryptoKTV, Shangri-La Bosphorus İstanbul’da düzenlediği CryptoKTV Konferansı&...

CryptoKTV ile sektör paydaşları bir araya geldi...

Medya ve kripto para birimlerini sorunsuz ve kullanıcı odaklı bir şekilde buluşturarak, kripto içerik için tek duraklı bir hedef sunan CryptoKTV, Shangri-La Bosphorus İstanbul’da düzenlediği CryptoKTV Konferansı’nda sektörün yerli ve yabancı temsilcilerini bir araya getirdi.

Etkinliğe katılan Gamino Teknoloji Yatırım A.Ş. sahibi Emre Kahraman, CryptoKTV’nin dünya ve Türkiye için çok önemli bir proje olduğunu söyledi.

 

“Crypto’nun iyi yanlarını aydınlatmak ve vurgulamak istiyoruz”

Cristian Voaides, CryptoKTV’yi sunmak için İstanbul’da olmaktan duyduğu mutluluğunu dile getirerek, “Markette çok ihtiyaç olan bir proje. Çünkü Bloomberg, CNBC ve bir sürü farklı kurumda Crypto ile alakalı bir şey gördüğünüzde genellikle negatif oluyor. Crypto hakkında harika projeler var. CryptoKTV olarak projemizde Crypto’nun iyi yanlarını aydınlatmak ve vurgulamak istiyoruz. Ayrıca bu proje bir Web3 projesi, yani kullanıcılar izlerken aynı zamanda token kazanacak.” ifadelerini kullandı.

CryptoKTV ekosisteminin başka bir bölümünde ise içerik üreticilerinin Youtube’a benzer bir kanaldan yararlanacağını belirten Voaides, kullanıcıların kendi kanallarını açabileceklerini ve Youtube’dan kazandıkları paradan fazlasını elde edebileceklerini söyledi.

 


 

Şeffaf bir yapıya sahip sistem

Nodira Sadikova, medyanın değişmesi gerektiği bir dönemde olunduğunu vurgulayarak, “CryptoKTV, bir sonraki nesil çoklu ortam kanalı ve platformudur; içerik oluşturucuların ve haber medya profesyonellerinin bilgilerini paylaşarak gelir elde edebilecekleri, blok zinciri üzerine kurulmuş ve tamamen şeffaf yapıya sahip bir sistemdir. CryptoKTV, Web3 sektörüne çözüm sağlamak için burada.” dedi.

Mary Pedler ise Input PR'ın geniş tabanlı bir iletişim ajansı olduğuna değinerek, "CryptoKTV’ye beni davet ettikleri için teşekkür ederim. Umarım hepimiz için harika bir etkinlik olur.” diye konuştu.

 

 

Her şey CRTV tokeni üzerine inşa edilmiştir

Dünyanın dört bir yanındaki Crypto evrenlerinden çok sayıda bilgi sunduklarını söyleyen Alex Suciu, “CryptoKTV, topluluğu dahil eden bir Web3 projesi olarak inşa edildi. Topluluğa katılım sağlayarak içerik oluşturucuların gelir elde etmesine olanak tanıyor. Her şey CRTV tokeni üzerine inşa edilmiştir. Bu ekosistemde içerik oluşturucular kendi kanallarını gelir elde etmek için kullanabilir. İçerik oluşturucuların sahibi olduğu içerik topluluğumuzdaki kullanıcılar tarafından tüketilir. Aynı zamanda kullanıcılara, kripto dünyasıyla ilgili birçok işlevsellik sunuyoruz. Bu işlevselliği tokenlarımızı kullanarak kullanıcılara sunuyoruz. Web sitemiz ve mobil uygulamalarımız var. Mobil uygulamamız için de kullanıcıların kendi içeriklerini yükleyebileceği güzel bir TikTok benzeri işlevsellik de bulunuyor.” şeklinde konuştu.

Etiketler: CryptoKTV Konferansı sektör paydaşlarını bir araya getirdi, cripto para, token