Haber Detayı
2023-12-11 04:29
Sürdürülebilir yaşam ve akıllı şehirler…

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Ersin Tatar, T.C. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Cevdet Yılmaz, İstanbul Ekonomi Zirvesi İcra Kurulu Başkanı Abdullah Değer ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) B...

Sürdürülebilir yaşam ve akıllı şehirler…

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Ersin Tatar, T.C. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Cevdet Yılmaz, İstanbul Ekonomi Zirvesi İcra Kurulu Başkanı Abdullah Değer ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Sayın Firuz B. Bağlıkaya'nın açılış konuşmalarıyla başlayan İstanbul Ekonomi Zirvesi, "Sürdürülebilir Yaşam ve Akıllı Şehirler" temasıyla 7. kez düzenlendi. İki gün süren zirve, Koluman Otomotiv'in ana sponsorluğunda gerçekleşti ve dünya genelinden 1500 iş insanı akademisyen, bürokrat ve politikacıyı bir araya getirdi.

 

Ödüller sahibini buldu

14 seçkin kurum ve kişinin çeşitli alanlardaki önemli katkılarından dolayı ödüllendirildiği İstanbul Altın Değerler Ödül Töreni’nde  “E-Mobilitede Temiz Enerji Dönüşümü ve Sürdürülebilirlik Alanında Öncü Teknoloji Şirketi Ödülü” GIO, “Çevresel Uyum ve İnovasyon Ödülü” Koluman Otomotiv, “Otomotiv Sektöründe Sürdürülebilirlik Ödülü” Borusan Otomotiv BMW Türkiye, “Sürdürülebilir Turizmde Öncülük Ödülü” - Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı, “Sağlıkta Sürdürülebilirlik ve İnovasyona Katkı Ödülü” Sanofi, “Türkiye’de Teknoparkların ve Kuluçka Merkezlerinin Gelişimine Sağladığı Katkılarından Dolayı Üstün Başarı Ödülü”  İTÜ ARI Teknokent, “Sürdürülebilir Lojistik Başarı Ödülü” - Lyonel A. Makzume Şirketler Grubu, “Yılın Yenilikçi Yenilenebilir Enerji Şirketi Ödülü”  Klaus Miller, “Enerji Yapılarında Sürdürülebilir İnovatif Müteahhitlik Ödülü” - Tellioğlu Group, “Makine Sektöründe Sürdürülebilirlik ve Dijital Dönüşüm Öncüsü Ödülü” Forma Makina. “Teknoloji ile Sürdürülebilir Dijital Dönüşüm Ödülü” Aya Tech, “Contribution to Business between Germany and Türkiye Award”, Getir Germany’e takdim edilmiştir.

 

 

Ödül Tören’in ardından Hülya Albayrak Bayar’ın 100. yıl defilesi gerçekleşti. Gece Irmak Arıcı’nın canlı performansıyla son buldu.  İstanbul Altın Değerler Ödül Töreni ve Gala yemeği, aynı zamanda ağlar oluşturmak ve yeni bağlantılar kurmak için bir fırsat olarak hizmet etti. Bu prestijli etkinlik, kültür, moda ve sanatı bir araya getiren zirvenin öne çıkan özelliği oldu.

 

Etiketler: Sürdürülebilir yaşam ve akıllı şehirler, 7. İstanbul Zirvesi, ekonomi, Çırağan Otel