Haber Detayı
2024-01-03 01:07
YGD’den önemli ziyaret…

Kurulduğu günden günümüze yaptığı işlerle dikkat çeken, ‘Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği’ (YGD) Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Yılmaz ve başkan ya...

YGD’den önemli ziyaret…

Kurulduğu günden günümüze yaptığı işlerle dikkat çeken, ‘Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği’ (YGD) Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Yılmaz ve başkan yardımcıları Nimet Kartal ile Arto Şahinoğulları, Üsküdar Belediyesi Meclis Başkan Vekili Esat Kalay’ı makamında ziyaret etti.

Son derece samimi bir havada geçen ziyarette, Üsküdar Belediyesi Meclis Başkan Vekili Esat Kalay, İstanbul Anadolu Yakası'nın mesleki anlamda çatı kuruluşu konumundaki Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği'nin faaliyetleri ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

 

 

Ağırlıklı konu yerel basın ve sorunlarıydı

Sohbetin, gündeme dair konularla yoğunlaştığı ziyarette özellikle yerel basının sorunları konuşularak, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Yerel yönetimlerle medya organları arasındaki ilişkiler anlamında oldukça yararlı geçen buluşmada başkan Kalay, “Üsküdar'ımızın her yönden daha da gelişmesine katkı sağlamak, bu uğurda gece gündüz demeden çalışmak görevimiz” dedi.

Üsküdar Belediyesi Meclis Başkan Vekili Esat Kalay, ziyaretten duyduğu mutluluğu ifade ederek, YGD yönetimine başarılar diledi.

 

Etiketler: Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği, YGD, Nimet Kartal, Arto Şahinoğulları, Üsküdar, Yavuz Yılmaz