Haber Detayı
2024-01-04 21:23
İki devlet, tek millet...

Usuboğlu Group Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Samiral Usuboğlu’nun düzenlediği Türkiye ...

İki devlet, tek millet...

Usuboğlu Group Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Samiral Usuboğlu’nun düzenlediği Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılı Özel Gala Gecesi, ve Azerbaycan Kurucularından Ulu Önder Haydar Aliyev’i 100. Doğum yılını anma töreni geçtiğimiz 26 Aralık 2023 günü Raffles Hotel’de gerçekleşti.

Buket Sevinç Aykın ve Xanlar Mehdiyev’in özel açılış konuşmasını gerçekleştirdiği Özel Gala Gecesi’nde Cumhuriyet’in 100. yılına özel olarak hazırlanan video gösterimi, Haydar Aliyev’in hayatını anlatan özel video, ve Milli Marşlar eşliğinde canlı gösteriler ve ödül töreni ile gerçekleştirildi.

Onur konuklarından Monik İpekel, Seval Bahçıvan, Türkan Şerbetçi, Kemale Paşayeva ve Azerbaycan Diaspora Bakan Yardımcısı Valeh Hacıyev konuşma yaparak geceye ayrı bir anlam kattı.

Canlı müzik ve sanat performanslarıyla Elnare Abdulayeva, Sabina Selcan, Hanzede Topaloğlu, Shahriyar Musayev, Ramin Qarayev davetlilere unutulmaz bir eğlence sundu.

 

İki Devlet Tek Millet Azerbaycan ve Türkiye

İki Devlet Tek Millet Azerbaycan ve Türkiye’nin önde gelen isimlerinin yer aldığı bu özel etkinlikte iş dünyasından başta olmak üzere çok sayıda devlet adamı, önemli iş insanları, ünlü isimler, gazeteciler, yazarlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Moda, sanat, siyaset ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin yer aldığı etkinlikte Sırbistan Dengeli bölgesel Kalkınma Bakanı Edin Djerlek, Şehit General Polat Haşimova'nın Annesi Samaya Haşimov, Azerbaycan Milletvekili Ganire Paşayeva’nın Kızkardeşi Kemale Paşayeva, Azerbaycan Diaspora Bakan Yardımcısı Valeh Hacıyev, TADEF Başkanı Perviz Memmedzade, TAMEV Başkanı Nuray Malçak, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası Meclis Üyesi Elif Hobikoğlu, Cahide Palazzo Kurucusu Türkan Şerbetçi, Cumhurbaşkanı basın danışmanı Hüseyin Otegen’in  yanı sıra, Monik İpekel, Seval Bahçıvan, Ebru Kain, İnci Yılmaz, Aslıhan Sabancı, Esin Demirören, Emine Özilhan, Jale Öztarhan, Nesrin İlter, Canan İmer, Semra Tümay, Adalet İnanç, Nesrin Durukan, Eyüp Akbal ve Neşe Gönül Merhaba Trade lojistik firmasının Başkanı Muhammed Muhammedli gibi önemli isimler de katıldı.

 

 

Bugün ve yarına duyulan güven adına…

Gece boyunca düzenlenen özel ödül töreninde, Usuboğlu Group Şirketi çalışanları, iş ortakları ve sektörün lider isimler özel ödüllerle onurlandırıldı.

Usuboğlu Group Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Samiral Usuboğlu, “Bu gece, şirketimizin sadece geçmiş başarılarına değil, aynı zamanda bugün ve yarına duyduğu güvene ve kararlılığa odaklandığını, Cumhuriyetimizin 100 yıllık bir mirasını kutlamak, Azerbaycan ve Türk Dünyası için önemli bir yere sahip Ulu Önder Haydar Aliyev’i 100. yılında anmak ve geleceğe umutla bakmak adına eşsiz bir deneyimdi” dedi. 

Bu özel geceye katılarak bizimle bu anı paylaşan, katılımlarıyla geceyi özel ve anlamlı kılan tüm davetlilere teşekkürlerini sundu.

Etkinlik, unutulmaz müzik performansları, sanat gösterileri ve lezzetli ikramlarla dolu bir gala yemeği ile devam etti. Konuklar, özel olarak tasarlanmış dekorasyonlar eşliğinde gecenin keyfini çıkardılar.

 

Etiketler: İki Devlet Tek Millet Azerbaycan ve Türkiye, Samiral Usuboğlu