Haber Detayı
2024-05-25 19:46
G. Saray, “Özbek’le devam” dedi…

Galatasaray’ın Olağan Seçimli Genel Kurul yarışında karşı karşıya gelen Süheyl Batum ile Dursun Özbek arasındaki seçim yarışında mevcut başkan Dursun Özbek büyük farkla kazandı.<...

G. Saray, “Özbek’le devam” dedi…

Galatasaray’ın Olağan Seçimli Genel Kurul yarışında karşı karşıya gelen Süheyl Batum ile Dursun Özbek arasındaki seçim yarışında mevcut başkan Dursun Özbek büyük farkla kazandı.

Özbek, toplam 3 bin 343 oy alarak başkanlık koltuğuna yeniden oturdu. Açıklanan sonuç doğrultusunda Süheyl Batum da toplam 955 oy aldı.

 

Dursun Özbek'in listesi

Asil: Metin Öztürk, Niyazi Yelkencioğlu, Bora İsmail Bahçetepe, Sedat Artukoğlu, Eray Yazgan, Can Natan, Mehmet Saruhan Cibara, Ali Yüce, İbrahim Hatipoğlu, Fatih Demircan.

Yedek: Ozan Bingöl Yurtsever, Timur Kuban, Emir Aral, Tanur Lara Yılmaz, Ece Bora.

 

Özbek’ten teşekkür konuşması

Galatasaray'da yeniden başkanlığa seçilen Dursun Özbek, yaptığı açıklamada, “Bugün Galatasaray’ımızın geleceği için iradesini gösteren üyelerimizin hepsine teşekkür ediyorum. Ekibimde yer alan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Sevgili eşime ve kardeşime, aileme teşekkür ediyorum. Yarın çok önemli bir maçımız var. Asıl kutlamalarımız yarın olacak. Yarın şampiyon olacağız” dedi.

 

İhtiyacımız birlik beraberlik

Konuşmasını sürdüren Özbek sözlerini şöyle tamamladı; “Hepimizin gurur duyduğu daha iyi günlere hep beraber geleceğiz. Galatasaray'ın ihtiyacı olan birlik ve beraberlik. Galatasaray'ı gelecek yüz yıllara taşımanın en büyük faktörü budur. Hepinizden tekrar rica ediyorum. Ne yaparsak yapalım ama sevgiyle yapalım. Yaşasın Galatasaray”.

Etiketler: G. Saray, “Özbek’le devam” dedi, Dursun Özbek, Süheyl Batum, spor, Galatasaray