Haber Detayı
2021-04-22 06:40
DJ'lere pandemi morali…

Pandemi'nin en zorlu zamanlarını yaşadığımız bu günlerde İngiltere'den gelen destek haberi yürekleri ısıttı. Türk asıllı İngiliz sanatçı Gamze Akın...

DJ'lere pandemi morali…

Pandemi'nin en zorlu zamanlarını yaşadığımız bu günlerde İngiltere'den gelen destek haberi yürekleri ısıttı. Türk asıllı İngiliz sanatçı Gamze Akın yeni müzik projesinde Türk DJ'lerin düzenleme ve remix versiyonlarına yer vereceğini duyurdu.

Pandemi sürecinde gece klüpleri ve etkinliklerin durması sebebi ile zor günler yaşayan Türk DJ'leri için biraz da olsa destek ve moral olabileceğini paylaştı. Başarılı ses sanatçısı Mayıs ayında yayınlamayı planladığı projesi için Türk DJ'leri ile iletişime geçtiğini duyurdu.

 

Milletçe değil, milletler arası…

Geçtiğimiz pandemi sürecindede Türk ve İngiliz sağlık çalışanları için kampanyalar düzenleyen sanatçı şimdi de Türk DJ'leri ve müzisyenler için projeler düzenlemeyi hedefliyor.

Ayrıca son yayınlamayı planladığı albümün tüm gelirlerini yine Türk ve İngiliz sağlık çalışanlarına bağışlayacağını açıklayan Gamze Akın, böyle zor günlerde milletçe değil milletler arası bir kenetlenmenin daha doğru olacağına inandığını söylüyor.

Etiketler: DJ, sanat, müzik, Gamze Akın