Haber Detayı
2021-05-11 06:01
Şeyma Subaşı, evleniyor!

Acun Ilıcalı'dan ayrıldıktan sonra İtalyan DJ Senna ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, bu ilişkide de aradığını bulamayınca Mısırlı milyarder iş insanı Mohammed Al Saloussi'y...

Şeyma Subaşı, evleniyor!

Acun Ilıcalı'dan ayrıldıktan sonra İtalyan DJ Senna ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, bu ilişkide de aradığını bulamayınca Mısırlı milyarder iş insanı Mohammed Al Saloussi'yle kameraların karşısına geçmişti. Şeyma Subaşı için masraftan kaçınmayan Saloussi, sevgilisinin seyahat edebilmesi için uçağın tüm biletlerini almış; bu da yetmeyince Subaşı'ya özel jet tahsis etmişti. Şeyma Subaşı, Mısırlı milyarderle evleniyor.

 

Düğün davetiyelerini çıkarıyor...

Milyonlarca kişi tarafından takip edilen sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, düğününe davet edeceği listeyi hazırlarken fotoğraf çektirdi. O görüntüleri, "Çok heyecanlıyım..." sözleriye paylaşan Subaşı bir kez daha gündem oldu.

 

Lüks hediyelerin ardı arkası kesilmiyor

Mısırlı milyarder Mohammed Al Saloussi, Şeyma Subaşı için kesenin ağzını açmaktan geri durmuyor. Sevgilisine özel jet ve lüks araba hediye eden Saloussi bu kez evlilik hazırlığında.

 

Mohammed Al Saloussi kimdir, kaç yaşında?

Şeyma Subaşı'nın sevgilisi olan Mohammed Al Saloussi kimdir? Suudi Arabistanlı bir şeyhin oğlu olmasıyla tanınan Mohammed Al Saloussi, geçimini DJ’lik yaparak sağlıyor. Öte yandan, babasının Arap topraklarında milyar dolarla karşılık bulan yatırımları mevcut. Bundan önce bir dönem adı Chloe Laughnan ile anılan Al Saloussi, Türk influencer Şeyma Subaşı ile aşk yaşıyor. Şeyma Subaşı, Al Saloussi ile çektirdiği fotoğrafları üç milyon kişinin takip ettiği sosyal medya hesabından paylaşıyor.

Etiketler: Mohammed Al Saloussi, magazin, Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı