Haber Detayı
2021-05-18 18:30
WAC için geri sayım başladı

Otomotiv sektör yöneticilerinin bir araya geldiği ve global trendlerin tartışıldığı WAC - Dünya Otomotiv Konferansı bu yıl 21-22 Eylül 2021 tarihlerinde 8.kez düzenlenecek. Konferans programı i&cced...

WAC için geri sayım başladı

Otomotiv sektör yöneticilerinin bir araya geldiği ve global trendlerin tartışıldığı WAC - Dünya Otomotiv Konferansı bu yıl 21-22 Eylül 2021 tarihlerinde 8.kez düzenlenecek. Konferans programı içerisinde katımcılar arasında profile uygun kişilerle sistem tarafından rastgele eşleşme yapılacak ve 3 dakika boyunca birebir video görüşme fırsatı sunulacak.
Tek tıkla karşılıklı iletişim bilgilerinin paylaşılabileceği B2B görüşmelerinde yüz yüze görüşme eksikliği yaşadığımız bu günlerle efektif bir buluşma ortamı yaratacak.
Konferansta ayrıca, kKonunun uzman kişilerinden son teknolojileri, çözümlerin ve trendlerin öğrenilebileceği eş zamanlı sunumlar da yer alacak.
Etkinlik öncesi toplantılar ise konferansa renk katacak. Zirveye kayıt olan herkes diğer katılımcılar tarafından görülebilecek. Böylece katılımcılar zirve öncesi iletişime geçip toplantı talebinde bulunabilecek.
Konferans boyunca yerli ve yabancı konuşmacıların sunumları otomotiv sektöründeki global trendler hakkında bilgiler verecek.

HABER: MURAT İLTER

Kaynak: MURAT İLTER
Etiketler: otomobil otomotiv