Haber Detayı
2021-10-16 02:19
İstanbul’da üç güzel gün…

İlki 2019 yılında yapılan ‘BEAUTYISTANBUL’un 13-14-15 Ekim tarihlerinde gerçekleşen bu yılki buluşmasında, birbirinden önemli markalar yerli-yabancı sekt...

İstanbul’da üç güzel gün…

İlki 2019 yılında yapılan ‘BEAUTYISTANBUL’un 13-14-15 Ekim tarihlerinde gerçekleşen bu yılki buluşmasında, birbirinden önemli markalar yerli-yabancı sektör paydaşıyla biraraya geldi.

İstanbul Kongre Merkezi’ndeki organizasyonda, ‘Sektörün ilk 3'ü 1 Arada’ etkinliği de gerçekleştirildi.

Katılımcıların yaklaşık yüzde 65’i, 145 farklı ülkeden gelen yabancı sektör paydaşıydı. Etkinlikte geleneksel ticari fuar özelliğinin yanı sıra, 120 ülkeden 750 büyük alıcının, ‘Alım Heyeti Programı’ kapsamında, uçak ve otel masrafları karşılanarak, katılımcıların alıcılarla görüşmeler yapması sağlandı.

 

 

Ernet içeri koku dışarı

Her anlamda oldukça etkili olan fuarda, standı olan kuruluşlar arasında dikkat çeken markalar da vardı. Bunlardan bir tanesi de, 75 yıllık geçmişi ve 100’den fazla ülkeye ihracat yapan Sultanlar Holding ve bünyesindeki onlarca değerli markadan biri olan ‘Ernet’ti.

Belli bir yaş üstü hemen herkesin hatıralarında yer alan, ‘Ernet içeri, koku dışarı’ sloganının kahramanı olan marka ve diğer ürünlerin de olduğu, Sultanlar Holding standı da, yerli yabancı katılımcıların ilgi odağında yer alıyordu.

Yalnızca söz konusu Sultanlar Holding’de değil, fuar alanının hemen her köşesinde, her standında yaşanan iş görüşmeleri de gösterdi ki, pandemi sonrasında hareketlenen piyasalar, hijyen, kozmetik ve yan sektörlerine de gözle görülür bir ivme sağlamış.

 

 

Beklentiler karşılığını buldu

BEAUTYISTANBUL 2021 yalnızca geleneksel bir etkinlik değil, uluslararası kozmetik ve güzellik camiasının bir araya gelmesine de neden oldu. İşini küresel pazarlara ulaştırmak isteyen ve sektörün veriminden yararlanmak isteyen, kurulan iş ve ticaret ağının parçası olmak isteyen kuruluşların mutlu ayrıldığı fuarın beklenen verimi sağladığını söylemek mümkün.

Katılımcı firma ve ziyaretçiler arasında yapılan araştırmalar, BEAUTYISTANBUL’un sektörün tüm elementlerinin, beklentilerine karşılık verdiğini gösterdi.

Etiketler: BEAUTYISTANBUL, ekonomi, İstanbul Kongre Merkezi, fuar, Sultanlar Holding, Ernet