Haber Detayı
2021-11-17 21:33
Mustafa Şükür Aycı'nın acı günü...

Adalet Birlik Partisi (ABP) İstanbul İl Başkanı Mustafa Şükür Aycı babasını kaybetti. Türk siyasetine yeni bir renk, yeni bir soluk getirmek ve ülkemizin yarınlarına güvence olmayı hedef...

Mustafa Şükür Aycı'nın acı günü...

Adalet Birlik Partisi (ABP) İstanbul İl Başkanı Mustafa Şükür Aycı babasını kaybetti. Türk siyasetine yeni bir renk, yeni bir soluk getirmek ve ülkemizin yarınlarına güvence olmayı hedefleyen ve Genel Başkanlığını İrfan Uzun’un yürüttüğü ABP’de siyaset yapan Mustafa Şükür Aycı’nın babası Nedim Aycı önceki akşam 74 yaşında hayata veda etti.

1947 yılında Giresun Görele’de dünyaya gelen Nedim Aycı dört çocuk babasıydı.

Kalp krizi sonucunda, Samsun’da bir hastanede vefat eden babasının ardından Mustafa Şükür Aycı, “Hayattaki en büyük desteğimi, en iyi arkadaşımı, bana güç veren insanı, babamı yitirdim. Yüreğimdeki acısı asla dinmeyecek. Yeri dolmayacak,  Bu güne kadar olduğu gibi, bundan sonra da onun bilge fikir ve düşüncelerinden aldığım feyizle ilerleyeceğim” dedi.

Bu rada, Adalet Birlik Partisi Genel Başkanı İrfan Uzun da Nedim Aycı’nın vefatının ardından yaptığı taziye açıklamasında şunları söyledi; “Değerli il başkanım, yol arkadaşım sevgili Mustafa Şükür Aycı’nın babası, değerli büyüğümüz Sayın Nedim Avcı’nın vefatı nedeniyle çok üzgünüm. Kendisine Allah’tan rahmet, sevgili Mustafa Şükür Aycı ve tüm yakın ve sevenlerine ise sabır diliyorum.”

 

*** *** ***

 

Dipnot: Biz de habermasasi.com ailesi olarak değerli büyüğümüz Nedim Avcı’ya rahmet, sevgili Mustafa Şükür Aycı ve tüm yakınlarına sabır diliyoruz.

Etiketler: Nedim Aycı, Mustafa Şükür Aycı, vefat, Adalet Birlik Partisi