Haber Detayı
2021-03-06 10:43
Tiger Woods kaza geçirdi!
Tiger Woods kaza geçirdi!

Golf efsanesi Tiger Woods, Los Angeles'ta geçirdiği trafik kazası sonrasında hastaneye kaldırıldı. Woods'un aracının ciddi derecede hasar aldığı belirtilirken, özel ekipmanlarla aracından çıkarıldığı kaydedildi.

Los Angeles Polis Departmanı'ndan yapılan açıklamada, ABD'li ünlü golf sporcusu Tiger Woods'un özel aracıyla trafik kazası geçirdiği ve hastaneye kaldırıldığını duyuruldu. Woods'un aracının ciddi derecede hasar aldığı ifade edilirken, kendisinin yaralı halde hastaneye kaldırdığı açıklandı.

 

 Özel bir aletle araçtan çıkarıldı 

Los Angeles Polis Departmanı, acil servis personellerinin ‘Jaws of life’ isimli alet ile arabanın belli kısımlarının sökülmesiyle Woods'u araçtan çıkarılabildiğini duyurdu.

Yerel kaynaklara göre, Woods'un aracı Los Angeles'ta Hawthorne Bulvarı üzerinde giderken takla atarak yoldan çıktı. Olay yerine gelen acil kurtarma ekipleri Woods'u araçtan güçlükle çıkararak yaralı halde hastaneye kaldırdı.

Woods'un sağlık durumu hakkında henüz detay paylaşılmazken, aracın ciddi şekilde hasar gördüğünün altı çizildi.

Woods'un menajeri kazayla ilgili olarak açıklama yaptı ve "Kaliforniya'da tek başına giderken bir kaza yaptı. Bacaklarında birden fazla yaralanma var ve şu anda ameliyatta. Desteğiniz için teşekkür ediyoruz" dedi.

Etiketler: Tiger Woods, spor, golf, trafik kazası

Yorumlar
Kategorideki Diğer Haberler