Haber Detayı
2021-12-09 00:03
Müzemizin genç konukları vardı

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Basın Müzesi Covid-19 tedbirleri kapsamında iletişim fakültesi öğrencilerini konuk etmeyi sürdürüyor. Müze son olarak Marmara Üniversites...

Müzemizin genç konukları vardı

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Basın Müzesi Covid-19 tedbirleri kapsamında iletişim fakültesi öğrencilerini konuk etmeyi sürdürüyor. Müze son olarak Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencilerini ağırladı. Doç. Dr. Hediyetullah Aydeniz ve öğrencileri TGC Basın Müzesi ve TGC binasını gezdi.

Basın Müzesi'nde TGC Genel Sekreteri Sibel Güneş, müzenin tarihçesi, öldürülen gazeteciler galerisi, medya kütüphanesi hakkında öğrencileri bilgilendirdi, eşlik etti. Müzeden sonra öğrenciler TGC binasını ziyaret etti.

 

Genç meslektaşlarımız bilgilendirildi

Ziyaret sırasında Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Turgay Olcayto öğrencilere Cemiyet binası, tarihçesi, faaliyetleri konusunda bilgi verdi ve soruları yanıtladı.

Ziyaretin sonunda öğrencilere Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi ile Toplumsal Eşitlikçi Haber Kılavuzu hediye edildi.

Etiketler: TGC, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Basın Müzesi, Turgay Olcaytı, Sibel Güneş