Haber Detayı
2021-12-23 01:44
Christmas Bazaar ziyaretçilerini bekliyor

Vizyon ve misyonlarıyla dünya markası olan tasarımcıların çalışmalarından oluşan Christmas Bazaar etkinliği Göktürk K...

Christmas Bazaar ziyaretçilerini bekliyor

Vizyon ve misyonlarıyla dünya markası olan tasarımcıların çalışmalarından oluşan Christmas Bazaar etkinliği Göktürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Yerli ve yabancı ürünlerin yer aldığı, Hababam Sınıfı oyuncularının müzikalleri ile ziyaretçilere hoşça vakit geçirttiği etkinliğe, Eyüp Belediye Başkanı Deniz Koken, cemiyet aleminden gurme ve yazar Emine Beder, Biltes Koleji Sahibi Can Uysal gibi tanınmış simalar da katıldı.

Medyanın da ilgi gösterdiği Christimas Bazaar’da dunya markalarından Steyatelier ve Hcrcollectionn, Mervetakı, Bizimboyahane, Hnkasnak, evita, By etel Mitrani isimleri stand açarak kalitelerini katılımcılara zarif ürünleriyle sundu.

Göktürk Kültür Sanat Merkezi’nde kadın dayanışması, güne damgasını vurdu. Üretici, yenilikçi ve girişimci kadınların bir araya gelerek oluşturduğu el emeği, göz nuru ürünler ziyaretçilerini bekliyor. Sabah 10:00 ile 20:00 saatleri arasında açık olacak Christmas Bazaar tüm İstanbulluları bu renkli etkinliğe bekliyor

Etiketler: Christmas Bazaar, Göktürk Kültür Merkezi, Eyüp Belediye Başkanı Deniz Koken