Haber Detayı
2022-01-24 10:24
Sporun paydaşları Antalya’da buluştu...

Geçmişte benzeri görülmemiş ve ülkemizin spor turizmine büyük katkı sağlayacağına inanılan WinterLeague Convention Hostedby Antalyaspor 2022, turizm cenneti Antalya’da ger&c...

Sporun paydaşları Antalya’da buluştu...

Geçmişte benzeri görülmemiş ve ülkemizin spor turizmine büyük katkı sağlayacağına inanılan WinterLeague Convention Hostedby Antalyaspor 2022, turizm cenneti Antalya’da gerçekleşti.

Beraberinde WL Convention etkinliğiyle de çok önemli bir misyon üstlenen organizasyon, sporun farklı kulvarlarındaki paydaşlarını da bir araya getirdi.

Çok uzun zamandır Antalya’yı tercih eden futbol kulüpleri, antrenörler, medya mensupları, oyuncu temsilcileri ve scoutlardan oluşan birçok spor profesyonelinin birbirleri ile iletişim sağlayıp, bilgi ve tecrübe paylaşımı yaptıkları bir mecra maalesef bulunmuyordu.

 

 

Beklentiler fazlasıyla karşılandı

WinterLeague Convention, Antalyaspor’la birlikte bu yıl ilki gerçekleşen fuar, forum ve eğitim etkinlikleri sayesinde uluslararası birçok spor profesyoneli ni Antalya’da buluşturan dört günlük organizasyon takip edenlerin beklentilerini fazlasıyla karşıladı.

Sporun tüm bileşenlerinin bir araya geldiği etkinlikte yerli ve yabancı spor kulüpleri, spor medya kuruluşları, üniversiteler, sağlık hizmeti sağlayıcıları, spor teknoloji firmaları, tedarikçiler ve sporseverler, ilki gerçekleşen buluşmada fikir, ve düşünce paylaşımında bulundu.

 

 

16 panelde 39 konuşmacı ve 6 tanıtım toplantısı…

Futbolun her katmanından önemli isimlerin katıldığı olağanüstü organizasyon kapsamında, 16 ayrı moderatörün yönettiği 16 panelde 39 konuşmacı ve 6 tanıtım toplantısı gerçekleşti.

Kapanış gününden bir gece önce gerçekleşen gala yemeği, her biri birbirinden değerli konukla bir araya getirmesinin yanı sıra, sahne alan Kafkas ekibinin görkemli dinletisiyle de dikkat çekiciydi.

Ayrıca, etkinliğe ev sahipliği yapan Calista Luxury Resort da profesyonel profiliyle bu etkinliğin başarıya ulaşmasında önemli bir unsur olarak öne çıktı.

 

 

 

Etiketler: WinterLeauge Convention Hosted by Antalyaspor 2022,, Antalya, Calista Luxury Resort, WL Convention