Haber Detayı
2022-02-18 09:17
OPPO’dan servis atağı…

OPPO, Türkiye pazarında yaptığı yatırımlarının bir adımı olarak, iş ortaklarının kurduğu yetkili servis noktalarının haricinde, Kadıköy ve Şişli'de kendisine ait 2 yeni teknik servis noktası a&cced...

OPPO’dan servis atağı…

OPPO, Türkiye pazarında yaptığı yatırımlarının bir adımı olarak, iş ortaklarının kurduğu yetkili servis noktalarının haricinde, Kadıköy ve Şişli'de kendisine ait 2 yeni teknik servis noktası açtı. Her iki servis noktasında da elden teslimat olan ürünlerin onarımını bir saat içerisinde gerçekleştiriliyor.

Dünyanın önde gelen lider akıllı ürün markası OPPO, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya ve Trabzon'da iş ortaklarının kurduğu 14 yetkili servis noktasıyla müşterilerine hizmet verirken, Türkiye'deki yatırımlarının bir adımı olarak bugün Kadıköy ve Şişli'de kendisine ait servis noktalarının açılışını gerçekleştirdi. Her iki teknik servis, akıllı telefon ve IoT ürünlerinin yazılım ve mekanik seviyede yapılacak olan işçilikler ile onarımı, onarımın mümkün olmadığı durumlarda ürün garanti dahilinde ise değişim işlemleri üzerine faaliyet gösteriyor.

 

 

Bir saatte teslimat…

Her iki servis noktası elden teslimat ile hizmet verirken, Kadıköy'deki servis noktası teslimatları kargo yoluyla da alabiliyor. Elden teslimat olan onarımlarda bir saat içerisinde işlem yapılacak şekilde yapılandırılan servis noktalarında maksimum teslimat süresi ise üç gün olarak sınırlandırıldı. Böylelikle müşterilerin onarım işlemlerinde çok fazla vakit kaybetmeden sonuç alınabiliyor.

 

 

Kadıköy Teknik Servis noktasında, onarım hizmetlerinin yanı sıra, OPPO model cep telefonu ve aksesuarların satışı da gerçekleştirilerek müşterilerin bu tür satın alma ihtiyaçlarına servis noktası üzerinden yanıt verilebiliyor.

2022 yılının ilk yarısı içerisinde aktive edilecek randevulu servis hizmeti sayesinde, müşteriler OPPO web sitesi üzerinden randevu alarak Kadıköy ya da Şişli servislerinde hiç sıra beklemeden hizmet alabilecekler.

 

Etiketler: OPPO, cep telefonu, servis, tamirat