Haber Detayı
2022-03-27 09:52
Cep yakmayan gemi turları…

Gemi seyahatleri ülkemizde de oldukça tercih edilen, seçenekleri ile tatilseverlerin keyif aldığı ve rahat ettiği bir tatil türü olarak göze çarpıyor. Günüm&uum...

Cep yakmayan gemi turları…

Gemi seyahatleri ülkemizde de oldukça tercih edilen, seçenekleri ile tatilseverlerin keyif aldığı ve rahat ettiği bir tatil türü olarak göze çarpıyor. Günümüzde gemi turları için farklı bütçelere hitap eden farklı programlar yeralıyor. Bütçe dostu bir gemi seyahati için ise erken rezervasyon fırsatlarını yakalamak büyük önem taşıyor. Seyahat uzmanı Ahmet Yazıcı, tatil öncesi tur promosyonlarını takip etmenin önemini vurgulayarak, fırsatların nasıl yakalanacağna dair ilgili açıklamalarda bulundu.

 

 

Uygun fiyatlı turlar…

Adeta bir ‘yüzen otel’ olarak adlandırılan dev yolcu gemisi ile hayallerinizdeki şehirlere avantajlı fiyatlarla seyahat etmeye ne dersiniz? Turizm sezonunun canlanmaya başladığı bu dönemde tatilciler öncelikli olarak cep yakmayan, uygun fiyatlı seyahatlere ve turlara yönelirken, turizm uzmanları bütçe dostu bir tatil planı için erken rezervasyon ve promosyonları takip etmenin önemine değiniyor. Selectum Blu Cruises Genel Müdürü Ahmet Yazıcı, “Misafirlerimize güvenli ve konforlu bir tatilin yanı sıra, uygun fiyatlı tatil turu seçenekleri sunmayı öncelikli görevlerimizden bir tanesi olarak görüyoruz. Bünyemizdeki Selectum Blue Saphire gemisiyle gerçekleştirecekleri cruise tatili için misafirlerimiz avantajlardan yararlanarak yerlerini ayırtmış oluyorlar. Cruise gemi turlarımız için hazırladığımız promosyonlarla misafirlerimiz hem ekonomik bir tatil yapmış oluyor, hem de tatillerinden mutlu ayrılmış oluyorlar”ifadelerini kullandı.

 

Mavi yolculukta promosyon ayrıcalıkları

Selectum Blu Cruises Genel Müdürü Ahmet Yazıcı, tatil seçeneklerinde erken rezervasyonun önemine değinirken, fırsatları değerlendirmenin tatilciler açısından ayrıcalıklı olacağını vurguladı. Yazıcı, “Selectum Blue Saphire olarak Nisan ve Mayıs aylarında 4 gecelik Antalya çıkış ve yine Antalya varış olan turlarımızda tüm iç kabinler 169 € olup, tüm dış kabinler ise 189 € olacak şekilde bir promosyon başlattık. Buna ek olarak misafirimizin yanında gelecek olan ikinci kişi ücretsiz olacak. (Yalnızca liman vergisinden sorumlu olacak) Promosyon fırsatlarımızı bayram dönemi hariç olan turlarımızda uyguluyoruz. Tur tarihlerimiz ise 27 Nisan ve 5, 9, 13, 17, 21, 25, 29 Mayıs olarak belirlendi” diye konuştu. Yüzen oteli olarak tanımlanan gemi seyahatinin tatilciler için daha ekonomikolduğunu da belirten Ahmet Yazıcı “Uyguladığımız fiyat seçenekleri ve tur programlarımızla değerli misafirlerimize uzun yıllar hafızalarında kalacak bir tatil deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Bu nedenle misafirlerimize erken rezervasyon fırsatını değerlendirmelerini öneriyoruz” diye konuştu.

 

 

Farklı rotalar, farklı kültürler

Cruise seyahati ile kısa zamanda çok fazla rotayı ziyaret ederek, farklı kültürleri deneyimlemek mümkün. Cruise seyahatlerinin bu noktada turizmdeki talebi de karşıladığını belirten Ahmet Yazıcı, lüks yolcu gemisi Selectum Blue Saphire’in ayırt edici özelliklerine değindi. Yazıcı “Gemimizde 24 saat oda servisi bulunmakta. Farklı oda tipleri ve kat hizmetlerinden restoran çalışanlarına, aşçılarından animasyon ekibine kadar güler yüzlü ve deneyimli personelimiz ile misafirlerimize yapacakları tatil boyunca en üst kaliteden hizmet sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Etiketler: turizm, cruise gemisi, Selectum Blu Cruises, tatil, tur