Haber Detayı
2022-04-06 08:57
Nusret’in hayatı belgesel oluyor

Bu yaz ülkemizde de hizmet vermeye başlayacak olan Disney Plus, sosyal medyada başlattığı ‘salt bae’ akımıyla fenomen haline gelen Nusret‘in hayatını belgesel haline getiriyor. Yapım yarı ...

Nusret’in hayatı belgesel oluyor

Bu yaz ülkemizde de hizmet vermeye başlayacak olan Disney Plus, sosyal medyada başlattığı ‘salt bae’ akımıyla fenomen haline gelen Nusret‘in hayatını belgesel haline getiriyor. Yapım yarı belgesel yarı film tarzında olacak.

Sosyal medyada yeme-içme çılgınlığının zirve yaptığı dönemlerde yaptığı tuz dökme hareketiyle bir internet fenomeni haline gelen Nusret Gökçe‘nin hayatı belgesel oluyor. ‘Salt bae’ akımıyla dünyanın her yerinde fenomen haline gelen Nusret, Avrupa ve Amerika’da yeni restoranlar açarak dev bir marka haline geldi.

Ülkemizde bu yaz hizmet vermeye başlayacak Disney Plus daha önce de Organize İşler dizisi ve filmleriyle ilgili çalışmalarına başlamıştı.

 

Docudrama tarzında…

Gelen detaylara göre projenin yönetmen koltuğunda ünlü bir ABD’li yönetmen oturacak ve yapımın docudrama (Belgesel-film) tarzında olacağı yönünde. Nusret’in çalışmalarına başlanan proje ile ilgili oldukça heyecanlı olduğu bilgisi de gelen detaylar arasında yer aldı.

Disney Plus, Barış Manço, Kemal Sunal gibi pek çok kıymetli ismin de belgesellerini yapmaya hazırlanıyor.

Etiketler: Disney Plus, Nusret, belgesel, kasap, docudrama