Haber Detayı
2022-03-30 10:03
Medya sektörüne yeni bir soluk…

Sektör lideri olma hedefiyle yola çıkan Medya Scout, Türkiye’nin öncü markalarına uzun yıllardır basın bülteni, medya takibi, deşifre, çeviri alanlarında hizmet veren uzman kadrosu ve gü&...

Medya sektörüne yeni bir soluk…

Sektör lideri olma hedefiyle yola çıkan Medya Scout, Türkiye’nin öncü markalarına uzun yıllardır basın bülteni, medya takibi, deşifre, çeviri alanlarında hizmet veren uzman kadrosu ve güçlü teknolojik altyapısı ile faaliyetlerine başladı.

Basın bülteni, medya takibi, deşifre, çeviri ve daha birçok alanda sektör lideri olma hedefiyle yola çıkan Medya Scout, Türkiye’nin öncü markalarına uzun yıllardır hizmet veren uzman kadrosu ve güçlü teknolojik altyapısı ile faaliyetlerine başladı. Sistemli çalışmasıyla tamamen müşteri memnuniyetine odaklanmış bir medya ajansı olan Medya Scout; medya ve iletişim gibi tüm ihtiyaçları, kaliteden taviz vermeyerek daha az maliyetle çözüme kavuşturuyor. Sektörler lideri olan birçok firmanın medyadaki izini süren Medya Scout, müşterilerinin görsel, işitsel, yazılı ve online mecralardaki varlıklarına ışık tutuyor.

 

Yeni nesil basın bülteni programı

Basın organlarına ve gazetecilere gönderilmek üzere basın bültenleri hazırlayan Medya Scout, bu bültenlerin uygun mecralara dağıtımına dair tüm süreçleri, yeni geliştirdiği basın bülteni programı üzerinden gerçekleştiriyor. Basın bülteni programı ile kullanıcılar tek tıkla filtreleme yaparak yayın organlarını listeleyebiliyor ve basın bültenlerini ilgili mecralara ulaştırabiliyor. Eşine az rastlanır ve kullanıcı dostu olan basın bülteni programı sayesinde kurumların ve kişilerin medyadaki varlığı daha da güçlendiriliyor.

 

Medya takibi ile medyaya yön veriliyor

Medya Scout, anlaşmalı olduğu kurumlar üzerinden; TV, gazete, dergi, radyo ve televizyon gibi medya organlarında yayınlanan bütün haber ve reklamları sınıflandırarak kayıt altına alıyor. Sonuçları müşterilerine günlük olarak servis ederek periyodik raporlar ile medyadaki varlıklarını ölçümlüyor. Medya Scout ayrıca, basılı ve online mecralarda detaylı rakip analizi çıkararak, grafikler ve rakamlarla güçlendirilmiş bir şekilde müşterilerine sunuyor.

 

Deşifre hizmetine yeni bir anlayış getiriliyor

Medya Scout, TV ve radyo kanallarına yansıyan haber, röportaj ve programların yanı sıra kişisel video ve ses dosyalarını imla kurallarına uygun bir şekilde deşifre ederek yazılı bir dokümana dönüştürüyor. Deşifre işlemini geniş ve tecrübeli kadrosu ile teknolojik ekipmanlardan faydalanarak gerçekleştiren Medya Scout, bu sayede yazım hatalarını minimum seviyeye indirerek hem müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunuyor hem de deşifre hizmetine yeni bir anlayış getiriyor. Medya Scout, Türkçenin yanı sıra birçok farklı dilde deşifre hizmeti verebiliyor.

 

Birçok farkı dilde çeviri hizmeti

Medya ve iletişim ihtiyaçları konusunda müşterilerinin tüm taleplerini karşılayan Medya Scout; İngilizce, Arapça ve Almanca başta olmak üzere birçok farklı dilde profesyonel olarak çeviri desteği de veriyor. Medya Scout; uzun yıllardır çeviri ve tercümanlık hizmeti veren, çeşitli sektörlerde uzmanlaşmış ekibi ile müşterilerinin sektör terminolojisi ve jargonuna uygun, kaliteli çeviri hizmeti sunuyor.

Etiketler: medya, basın bülteni, Medya Scout, basın