Haber Detayı
2022-04-01 08:05
Kebaba atılan özgün imza: Darül Kebap

Türk mutfağının en önemli tat ve zenginliklerinden, hani tabiri caizse, kimin önüne koyulsa “Hayır” demenin pek mümkün olmadığı lezzetlerdendir kebap. Günümüz yemek sektör&uum...

Kebaba atılan özgün imza: Darül Kebap

Türk mutfağının en önemli tat ve zenginliklerinden, hani tabiri caizse, kimin önüne koyulsa “Hayır” demenin pek mümkün olmadığı lezzetlerdendir kebap. Günümüz yemek sektöründe bu alanda hizmet veren birçok değerli markanın arasına hedefini, “Zirve” olarak belirleyen bir marka daha katıldı.

Bir Mert Arı Medya Kuruluşu olarak vücut bulan ve İstanbul’un gözde semti Şişli’de hizmete giren Darül Kebap’ın açılışına iş dünyasından birçok iş adamı, girişimci ve cemiyet aleminin renkli simalarının da aralarında olduğu çok sayıda davetli katıldı. Görkemli açılışta Mert Arı ve birlikte yola çıktığı ekibi davetlilerle yakından ilgilenerek gönülleri kazandı.

 

 

Lezzeti samimiyetle harmanlamak…

Darül Kebab'ın güleryüzlü ve profesyonel ekibi, yoğunluk nedeniyle iki güne yayılan açılış sürecinde muhteşem servisleriyle büyük ilgi topladı.

Yola çıkış mottosunu, “Lezzeti samimiyetle harmanlamak” olarak belirleyen Darül Kebap, bilinen tatlara deneyim ve titizlik ögelerini ekleyerek markalaşma prensibini benimsemiş.

 

 

Ayrıca, iç detaylarına bakıldığında geçmişle günümüzü harmanlayan detaylarla sahip Darül Kebap, İstanbullu lezzet düşkünlerine iyi bir alternatif ve aile ortamında hizmet alınabilecek bir mekân olmaya aday görünüyor.

 

Etiketler: Darül Kebap, yemek, gastronomi, Mert Arı Medya