Haber Detayı
2022-07-06 19:07
Şile’nin simgesi olmaya aday…

Dervişoğlu İnşaat’ın Şile’de yapımına başladığı ‘Dervişoğlu New Life Konakları’ projesinde inşaat hızla ilerliyor. Temeli Mayıs ayının ilk haftasında atılan projenin ilk etabı olan 12 adet villanın kaba inşaatı ta...

Şile’nin simgesi olmaya aday…

Dervişoğlu İnşaat’ın Şile’de yapımına başladığı ‘Dervişoğlu New Life Konakları’ projesinde inşaat hızla ilerliyor. Temeli Mayıs ayının ilk haftasında atılan projenin ilk etabı olan 12 adet villanın kaba inşaatı tamamlanmak üzere.

Şile’nin merkezinde, birbirine yakın 4 ayrı parselde toplamda 30 villadan oluşan proje; konumu, mimarisi, yapım tekniği ve kullanılacak malzemelerin özellikleri nedeniyle hayli iddialı bir proje olarak dikkatleri çekiyor.

 

 

2023 yazında oturum hedefleniyor

Bu konuda görüşlerine başvurduğumuz Dervişoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Öztürk, yaptığı açıklamada şunları ifade etti: “New Life Konakları adını verdiğimiz projemizin ilk 12 villadan oluşan ‘Çınar Etap’ bölümünün kaba inşaatı tamamlanmak üzere. Bir yandan da ‘Erguvan’ adını verdiğimiz ikinci bölümün temel hazırlıkları devam ediyor. Gelecek yıl bu zamanlarda oturumun başlayacağını öngörüyoruz.”

 

 

Yabancıların ilgisi hayli yoğun

Son dönemde yıldızı bir hayli parlayan Şile’ye yabancı ilgisinin de yoğun olduğu, bölgedeki gayrimenkul danışmanlık şirketleri tarafından bildiriliyor. Özellikle İngiltere, Almanya ve Rusya’dan gelen vatandaşların bahçeli ev arayışında olduklarını dile getiren gayrimenkul şirketleri, bölgeye ilginin artarak sürme eğiliminde olduğunu dile getiriyorlar.

 

Etiketler: Dervişoğlu İnşaat, Dervişoğlu New Life Konakları, Fehmi Öztürk, Şile,