Haber Detayı
2022-11-19 02:49
2023'te İstanbul’da randevulaşıldı!..

Kurulduğundan günümüze, Türk gastronomisine kazandırdığı ivme ve eklediği katma değerle öne çıkan Gastronomi Turizmi Derneği’nden, bu anlamda yine önemli bir adım daha geldi.

...
2023'te İstanbul’da randevulaşıldı!..

Kurulduğundan günümüze, Türk gastronomisine kazandırdığı ivme ve eklediği katma değerle öne çıkan Gastronomi Turizmi Derneği’nden, bu anlamda yine önemli bir adım daha geldi.

Dünyanın en önemli otellerinin uluslararası ‘Consiergeler Birliği Basın Lansmanı’ Gastronomi Turizmi Derneği (GTD) desteğiyle CVK Hotel Bosphorus’ ev sahipliğindeki kahvaltılı basın toplantısıyla yapıldı.

Turizm ve gastronomi sektörünün önde gelen isimleriyle birlikte, bu kulvarda hizmet veren basın mensuplarının yoğun katılımıyla gerçekleşen lansman, İstanbul Boğazı’nın büyüleyici güzelliği eşliğinde gerçekleşti.

Union Internationale des Concierges d'Hotels ‘Les Clefs d'Or’ (Uluslararası Consiergeler Birliği Kongresi) 2023 yılında 11-15 Mart 2023 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek.  

 

 

Moderatörlüğü GTD Başkanı Gürkan Boztepe yaptı

Gastronomi Turizmi Derneği Genel Başkanı Gürkan BOZTEPE’nin moderatörlüğünde, İstanbul’un zengin kültürünü, konfor ve modernizm ile buluşturan Uluslararası Concierge Birliğinden;  Adnan Öner/ Swissotel the Boshorus Head Concierge Les Clefs d'Or Türkiye Yönetim Kurulu Başkan, Derya Koçak/Four Seasons Sultanahmet Head Concierge Les Clefs d'Or Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi-Basın Yayın ve Kurumsal İletişim Komitesi Direktörü, Cem Boztepe/Cvk Bosphorus Otel Head Concierge Les Clefs d'Or Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi- Sayman, Kerem Katıoğlu/Ajwa Hotel Head Concierge Les Clefs d'Or Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi-Eğitim Komitesi Direktörü, Ömer Sarıoğlu/Ajwa Hotel Ass. Head Concierge Les Clefs d'Or Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi- Genel Sekreter katılımı ile, CVK Hotel Bosphorus ev sahipliğinde18 Kasım Cuma 2022’de Saat 11.00 de gerçekleşti.

Etiketler: Gastronomi Turizmi Derneği, GTD, CVK Hotel Bosphorus, Consiergeler Birliği Basın Lansmanı, Union Internationale des Concierges d'Ho?tels, Les Clefs d'Or, Uluslararası Consiergeler Birliği Kongresi, Gürkan Boztepe