Haber Detayı
2022-12-07 18:26
Zeray’dan iki proje teslimi daha…

Hayata geçirdiği birçok projeyle inşaat sektöründe adından söz ettiren, son olarak Haziran ayında Kırsal Sapanca villa projesinin teslimini gerçekleştiren Zeray, şimdi de 2021 yılında temellerini attığ...

Zeray’dan iki proje teslimi daha…

Hayata geçirdiği birçok projeyle inşaat sektöründe adından söz ettiren, son olarak Haziran ayında Kırsal Sapanca villa projesinin teslimini gerçekleştiren Zeray, şimdi de 2021 yılında temellerini attığı Meva Anadolu ve Effect Kartepe projelerinin teslimlerine başladı.

On blok toplam 750 daireden oluşan benzersiz bir yaşam projesi Zeray Meva Anadolu, satışa çıktığı ilk andan itibaren alıcısının ilgilisini çekmiş ve mimarisiyle de tercih edilen konut projeleri arasında yerini almıştı. Hayata geçirdiği her projede peyzaja da çok büyük önem gösteren Zeray, Meva Anadolu’nun içerisindeki geniş yerleşim alanlarının büyük bir çoğunluğunu ise peyzaja ayırarak, sakinlerine doğanın içinde bir yaşam sunarak projeyi daha cazip hale getirdi. İstanbul’a olan yakınlığıyla da dikkat çeken Zeray Meva Anadolu, konumu sebebiyle de alıcısının beklentisini karşılamış, eşsiz doğa manzarasıyla da daire sahiplerine sevdikleriyle birlikte konforlu bir hayat yaşama fırsatı sunmuştur. Satışları tamamlanan ve yaklaşık bir ay önce teslimatlarına başlanan Zeray Meva Anadolu’da teslimat süreci hız kesmeden devam etmektedir. İçerisine girdiğiniz andan itibaren site yaşamının tüm avantajlarını yaşayacağınız Zeray Meva Anadolu, sunduğu ortak alanlarla da sakinlerine değer katmayı amaçlıyor.

 

 

Bölgeye yeni bir yaşam anlayışı getiriyor

130 konut ve 35 ticari ünitenin yer aldığı dört bloktan oluşan Zeray Effect Kartepesahip olduğu konum ve sakinlere sunduğu ayrıcalıklarla tercih edenlerin rahatını tesis etmekle kalmıyor, bulunduğu bölgeye de yeni bir yaşam anlayışı getiriyor. Sosyal donatılarıyla göz dolduran bölgenin incisi Zeray Effect Kartepe hamam, sauna, Fitness alanları, açık/kapalı yüzme havuzları, snack bar ve göletleri ile sakinlerine lüks anlayışını yeniden tanımlatırken, şehrin tam ortasında fakat bir o kadarda şehirden uzak bir yaşamanın ayrıcalığını sunarak cazibesini arttırıyor.

Son yıllarda inşaat sektöründe yaşanan daralmalara rağmen ilerleyişini sürdüren Zeray, geliştirdiği yaşam projeleriyle hem konforlu ve lüks yaşamın kapılarını açıyor, hem de istihdamdaki gücüyle farkını her zaman ortaya koyuyor.

 

Etiketler: Zeray İnşaat, ekonomi, Meva Anadolu, Effect Kartepe