Haber Detayı
2022-12-30 18:27
TFF yönetimi tam kadro Antalya yolcusu…

9-12 Ocak tarihinde Antalya’da yapılacak olan, ‘WinterLeague Convention hosted by AntalyaSpor’a doğrudan destek veren Türkiye Futbol Federasyo...

TFF yönetimi tam kadro Antalya yolcusu…

9-12 Ocak tarihinde Antalya’da yapılacak olan, ‘WinterLeague Convention hosted by AntalyaSpor’a doğrudan destek veren Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), tam kadro olarak etkinlikte yer alacak.

Geçtiğimiz yıl ilki yapılan ve tüm dünyada ses getiren organizasyonun, bu yıl gerçekleşecek olan ikinci randevusuna, TC Gençlik ve Spor Bakanlığı, TC Ticaret Bakanlığı başta olmak üzere yerel yönetimler ve STK’lardan önemli destek var.

 

 

Başkan Büyükekşi imzasıyla servis edildi

TFF yönetimi Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını idrak ettiğimiz 2023’ün ilk ve en önemli organizasyonu olan ‘WinterLeague Convention hosted by AntalyaSpor’un ana paydaşı olduğunu, daha önce de açıklamıştı. Türk futbolu ve turizme büyük katkı sağlayacağının altı çizilen etkinliğe, kulüp başkan ve yöneticilerinin de katılımından mutluluk duyulacağı, Başkan Mehmet Büyükekşi imzasıyla kulüplere resmi yazıyla servis edilmişti.

TFF son olarak sosyal medya hesaplarından bu durumu kamuoyuna da duyurdu. TFF tweeter hesabından atılan tweette, “TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ve Yönetim Kurulu, TFF’nin 100. Yıl etkinlikleri kapsamında ana paydaşı olarak yer aldığı WinterLeague Convention hosted by AntalyaSpor etkinliğine katılacak” denildi.

 

İlgi ve etki beklenenin çok üzerinde…

Devlet kurumları ve STK’ların verdiği büyük destekle ilgili organizasyonun beyin takımı da kısa bir açıklama yaptı. Winterleague  fikrinin babası ve kurucu başkanı Behiç Kaya, “Global dünya için her açıdan paha biçilemez bir değer olan ‘WinterLeague Convention hosted by AntalyaSpor’a gösterilen ilgi tabi ki mutluluk verici. Sporun içinde yer alan tüm ögelerin birlikte harman olacağı ve geleceğe ışık tutacak bu organizasyonun yansımaları umulanın çok, çok üzerinde olacak” dedi.

‘WinterLeague’in Operasyon Direktörü Ayhan Gökdemir de, katılımcı profilinin kalitesinin de bu organizasyonun ne denli etkili olduğunun kanıtı olduğu belirtti. Yapılan akreditasyonların, beklenenin yaklaşık yüzde elli yukarısında olduğuna vurgu yaptı.

Etiketler: WinterLeague Convention hosted by AntalyaSpor, futbol, turizm, Antalya, Nirvana Cosmopolitan, Türkiye Futbol Federasyonu, TFF, Mehmet Büyükekşi