Haber Detayı
2023-04-10 09:02
Örümcek Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş...

Tüm zamanların en ikonik süper kahramanlarından Örümcek Adam, Örümcek Evreni serisinin yeni filmiyle geri dönüyor.  Merakla beklenen ‘Örümcek Adam: Örümcek-Evrenine G...

Örümcek Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş...

Tüm zamanların en ikonik süper kahramanlarından Örümcek Adam, Örümcek Evreni serisinin yeni filmiyle geri dönüyor.  Merakla beklenen ‘Örümcek Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş’ (Spider-Man: Across the Spider-Verse), 2 Haziran’da ülkemizde 2 Haziran’da vizyona giriyor.

Miles Morales, Oscar Ödüllü® Örümcek-Evreni serisinin yeni bölümü olan ‘Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş’ ile geri dönüyor.  Yönetmenliğini Joaquim Dos Santos’un yaptığı filmde Morales, farklı boyutlardan onlarca ayrı Spider-Man’lerin yer aldığı çoklu evrende bir maceraya atılıyor.

Gwen Stacy’le yeniden bir araya geldikten sonra Miles, Çoklu Evrenleri geçerken orayı canları pahasına korumakla yükümlü olan Örümcek-İnsanlar’la karşılaşır. Ancak ne zaman ki bu kahramanlar karşılaştıkları yeni tehditle nasıl başa çıkılacağı konusunda anlaşmazlığa düşer, Miles kendini diğer Örümcekler’le karşı karşıya bulur. İşte şimdi o en çok sevdiği insanları koruyabilmek için kahramanlığın tanımını tekrar düşünmeli.

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği ‘Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş’, 2 Haziran’da vizyonda olacak.

 

Filmin Künyesi:

Yönetmen: Joaquim Dos Santos, Kemp Powers, Justin K. Thompson.

 

Senaryo: Phil Lord & Christopher Miller ve David Callaham

MARVEL çizgi romanlarından uyarlanmıştır.

 

Yapımcı: Avi Arad, Amy Pascal, Phil Lord, Christopher Miller, Christina Steinberg

 

Uygulayıcı Yapımcı: Bob Persichetti, Peter Ramsey, Rodney Rothman, Aditya Sood, Rebecca Karch, Brian Bendis.

 

Oyuncular: Shameik Moore, Hailee Steinfeld, Jake Johnson, Issa Rae, Daniel Kaluuya, Karan Soni, Jason Schwartzman, Brian Tyree Henry, Luna Lauren Velez, Greta Lee, Rachel Dratch, Jorma Taccone, Shea Whigham ve Oscar Isaac.

 

Etiketler: Örümcek Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş, sineva, vizyon, sanat