Haber Detayı
2023-05-13 09:06
Örümcek Adam geri dönüyor…

Tüm zamanların en ikonik süper kahramanlarından Örümcek Adam, Örümcek Evreni serisinin yeni filmiyle geri dönüyor.  Ülkemizde 2 Haziran’da vizyona girecek olan “Örüm...

Örümcek Adam geri dönüyor…

Tüm zamanların en ikonik süper kahramanlarından Örümcek Adam, Örümcek Evreni serisinin yeni filmiyle geri dönüyor.  Ülkemizde 2 Haziran’da vizyona girecek olan “Örümcek Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş” (Spider-Man: Across the Spider-Verse) filminin dağıtımcı firması TME Films ile iş birliği yapan Türkiye’nin en sevilen pizzacısı Domino’s, çoklu evrenler arasında gezinirken, “Farklı pizzaları birleştiren Combo Pizza, farklı evrenlerin de arasını bulacak” diyor.

 

Macera tüm hızıyla devam ediyor

Örümcek Adam'ın çoklu evren hikayesinde macera tüm hızıyla devam ediyor. Örümcek-Evreni serisinin yeni bölümü olan “Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş” ile beyazperdeye geri dönen filmin ülkemizdeki dağıtımcı firması TME Films ile 79 ile yayılmış 650 şubesiyle hizmet veren Türkiye’nin en sevilen pizzacısı Domino’s iş birliği yapıyor.

 

 

Combo Pizza, tüm evrenlerin arasını buluyor

Örümcek-Evreni’nde çoklu evrenlerin birleşmesiyle kafalar karışıyor, Domino’s, kafa karışıklığına combo bir çözüm sunuyor.

Farklı evrenlerin iç içe geçtiği örümcek ağına dönen karmaşayı çözmek için harekete geçen Domino’s, “Her iki tarafı da farklı pizzalarda oluşan Combo Pizza ile evrenleri birleştir ve kafandaki pizzayı seç” diyerek Örümcek Adam hayranlarının heyecanına ortak oluyor.

 

İki farklı pizza bir arada

Domino’s uygulamasını indir, Bol Malzemos'sa Bol Malzemos, Ocakbaşı'ysa Ocakbaşı, Margarita'ysa Margarita… İki farklı pizza bir arada. Domino's app'ini indirerek kafandaki farklı pizzaları birleştirmek çok kolay.

Farklı boyutlarda onlarca ayrı Örümcek-Adamlar’ın yer aldığı çoklu evrende izleyiciyi maceraya sürükleyecek “Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş”, 2 Haziran’da sinemalarda.

 

Domino’s hakkında

1960 yılında ABD’de kurulan Domino’s, bugün dünyada 90’ı aşkın ülkede toplam 18 binden fazla restoran işletiyor ve 2021 itibarıyla yıllık perakende satışları 17 milyar ABD dolarını aşıyor. Domino’s, ülkemizdeki faaliyetlerini 25 yıldır sürdürüyor. Marka İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere 79 ile yayılmış 650 şubesi, Gebze, İzmir, Ankara ve Gaziantep’teki fabrikalarıyla Türkiye pizza endüstrisine öncülük ediyor.

 

Etiketler: Örümcek Adam geri dönüyor, sinema, Domino's pizza