Haber Detayı
2023-06-06 23:18
Lise öğrencisinden örnek sergi…

Lise öğrencisi Eda Ömerbeyoğlu’nun kendi kişisel yol haritasından yola çıkarak hazırladığı ilk bireysel sergisi, ‘Yolculuk’, Yapı Kredi Bomontiada Galeri’de ziyaretçilerle buluşuyor....

Lise öğrencisinden örnek sergi…

Lise öğrencisi Eda Ömerbeyoğlu’nun kendi kişisel yol haritasından yola çıkarak hazırladığı ilk bireysel sergisi, ‘Yolculuk’, Yapı Kredi Bomontiada Galeri’de ziyaretçilerle buluşuyor.

Ömerbeyoğlu, Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ve Amerika’da sanat üzerine aldığı pek çok eğitimle birlikte, insanların hayatını kolaylaştıracak giyilebilir teknoloji tasarımları da yapıyor.

Daha önce çeşitli sergilerde çalışmaları yer alan Ömerbeyoğlu, küçüklüğünden beri kendini adadığı sanat alanında özgün tasarımlarıyla tanınmayı hedefliyor.

 

‘Sanata Gülümse’ projesi kapsamında

Sergide yapılacak bağışlar, genç sanatçının daha önce Kansersiz Yaşam Derneği iş birliğiyle gerçekleştirdiği, ‘Sanatla Gülümse’ projesi kapsamında, çocuk dostlarının sanat etkinliklerinde kullanılacak.

Eda Ömerbeyoğlu ‘Yolculuk’ sergisini, yakın zamanda kaybettiği, kişisel gelişiminde ve sanata olan tutkusunda büyük rolü olan büyükbabasına adıyor.

 

EDA ÖMERBEYOĞLU

Resim Sergisi - Art Exhibition

Yolculuk - Through theJourney

 

10.06.2023 - 11.06.2023

Açılış: 10.06.2023, Saat:13:00

 

Yapı Kredi Bomontiada

Galeri

 

Küratör: Art Project Lab®

 

Etiketler: Lise öğrencisinden örnek sergi, resim, sanat, Eda Ömerbeyoğlu, Yolculuk, Yapı Kredi Bomontiada Galeri