Haber Detayı
2022-08-22 10:17
Akıllı araçlar Beijing’de buluşuyor...

Çin Sanayi ve Bilişim Bakanlığı, Güvenlik Bakanlığı, Ulaşım ve Taşımacılık Bakanlığı, Beijing Belediyesi ile Çin Bilim ve Teknoloji Derneği tarafından düzenlenen 2022 yılı Dünya Akıllı Bağlantılı Araçl...

Akıllı araçlar Beijing’de buluşuyor...

Çin Sanayi ve Bilişim Bakanlığı, Güvenlik Bakanlığı, Ulaşım ve Taşımacılık Bakanlığı, Beijing Belediyesi ile Çin Bilim ve Teknoloji Derneği tarafından düzenlenen 2022 yılı Dünya Akıllı Bağlantılı Araçlar Konferansı (WICV), 16-19 Eylül günleri arasında Çin’in başkenti Beijing’de düzenlenecek.

WICV kapsamında gerçekleştirilecek Uluslararası Yeni Enerjili ve Akıllı Bağlantılı Araçlar Sergisi, 2022 yılında Beijing’de açılacak ilk uluslararası araçlar sergisi olacak. Sergide, akıllı bağlantılı araçlarda kullanılan yeni teknoloji ve ürünler gösterilecek. WICV sırasında, “Çin ve Almanya’nın sürdürdüğü 50 yıllık iş birliği: Yeni Enerjili ve Akıllı Araçlar” temalı bir sergi düzenlenecek.

Bunun yanı sıra konferans katılımcıları, etkinlik sırasında hayata geçirilecek olan akıllı araçların test yarışı etkinliğine katılabilecek.

Etiketler: akıllı araçlar, otomotiv, Çin, Beijing